דלג לתוכן העמוד

מינהל

ליאור פלג
מנכ"ל המועצה
שרית אברהם
מנהלת לשכת מנכ"ל וממונה על חופש המידע
שירלי וקנין
מנהלת לשכת ראש המועצה
ענת שמשי-שני
דוברת המועצה
שובל ניסן
מוקדנית המועצה
אריאל פישר
יועץ משפטי
מוקד המועצה 

חינוך

שי סבג
מנהל מחלקת החינוך
יפעת אוחנה
חשבת אגף חינוך ורווחה 
אירה בידני
מנהלת מחלקת הגיל הרך וגני ילדים 
לירון יבזורי
מנהל פרויקטים ויזמויות 
הדס גרשוני
חינוך מיוחד, רישום תלמידים, רכש גנים 
רחלי אבנר
מנהלת תחום חינוך מיוחד וקב"סות 
עדן פלאי
רכזת בטחון קהילתי ותכנית להב"ה
אורי חן
מנהל מחלקת ילדים ונוער
מוריה שמיר
סל תרבות, תיאומי פגישות, תמ"ת, תיק חירום וארועים
מורן אסייג
תחום הסעות, סייעות גנים
ערן ברסלר
מנהל תיכון מגידו ומנכ"ל קמפוס חינוך מגידו
שגית לילו
מנהלת היחידה לקידום נוער 
ליאת פביאן זקס
מנהלת שירות פסיכולוגי- חינוכי 
נוה רובין
מנהל חטיבה עליונה תיכון מגידו
מורן קרני
מנהלת חטיבת הנעורים תיכון מגידו
עדי דניאל
מנהלת בי"ס עומרים
הדס ורהפטיג
מנהלת בי"ס פלגים
שיפרה טולדנו
מנהלת בי"ס קשת התקווה
יואב נוימן
מנהל חברת הנעורים האזורית "רעות" 
אסתי טפר זך
מנהלת מתי"א
כוכי שלום
מזכירת השירות הפסיכולוגי ומתי"א
הדס פרסמן
מנהלת החווה החקלאית
ענבר מרום דקל
מנהלת מרכז טיפולי מענה 
דפנה אלקבץ
מנהלת הספרייה האזורית
דפנא אליקים פרלמוטר
רכזת ארגונית  
עדן פלאי
רכזת הדרכה ונוער
שיר דוד
רכז מפעלים ופרויקטים
נאווה דוד
רכזת נוער מושבים ושירות לאומי
אלישע גולני 
רכז השומר הצעיר 
מעין שטנגל
מנהלת המרכז הביוספרי לסביבה, חינוך וקהילה

מבקר המועצה ותלונות הציבור

שלמה בוזי
מבקר המועצה וממונה תלונות הציבור 

הנדסה

שלום רוזנברג
מנהל מחלקת הנדסה 
קרין ביטון
מנהלת משרד מחלקת הנדסה  
עידן גהוזי
עוזר מהנדס, מנהל פרויקטים, מפקח על תחום נגישות והנגשה

משאבי אנוש

רות שלומיוק
מנהלת משאבי אנוש 
רותם לוינסון
רכזת משאבי אנוש

מערכות מידע

שי דנצינגר
מנמ"ר המועצה
יבגני גנדליס 
מנהל רשת

רווחה - שירותים חברתיים

שרית תאנה
מנהלת מחלקה 
אוסנת עמרן דוד
תחשיבנית ומוקדנית תכנית מגן 
סביון בן דוד
מזכירת מחלקה
איילת לופו
יו"ר ועדות תכנון טיפול, עו"ס ק. מגידו, עו"ס לחוק נוער 
זיוה פרי
עו"ס מדרך עוז, עו"ס לחוק ההגנה לחוסים וסדרי דין, אזרחים ותיקים
ליאת הדרי
עו"ס רכזת תכניות "נתיבים להורות" 
מירב שמחי
עו"ס קהילתית אזרחים ותיקים רכזת תחום צח"י
צביה ברגר
עו"ס רמת השופט, רכזת מנהל תחום מוגבלויות
נטע ברנד
רכזת התנדבות רשותית
רותי מינס 
עו"ס אליקים ורמות מנשה
ברטה בן צבי
עו"ס גבעת עוז, עו"ס ית"ד - צעירים
ליאורה כץ
מדריכה- ראש צוות, עו"ס לסדרי דין
נצחיה אביתר
עו"ס הזורע, עין העמק ויוקנעם המושבה
ירדן עמר
עו"ס להב"ה, עו"ס מועדונית חינוך ורווחה ודליה
בר ברגמן
עו"ס בית חם, נוער וצעירים"
זהבית גבירץ
עו" ס נתיבים להורות - מתבגרים
לירון כספי
עו"ס טיפול משפחתי, אובדן ושכול
גליה מגידוב
עו"ס גבעת עוז, משמר העמק ועין השופט

ממונה על מניעת הטרדה מינית

רות שלומיוק 
ממונה על מניעת הטרדה מינית 

סביבה ומרחב ביוספרי

הגר ראובני
מנהלת מחלקת סביבה ומרחב ביוספרי 
ד"ר אריה סאבו
וטרינר המועצה 
שרון בן חור
מזכירת מחלקת סביבה ומרחב ביוספרי 
איתן גטיה
מנהל מחלקת אחזקה 
אור גולן
פקח חוקי עזר וסביבה
רונית משה
רכזת רישוי עסקים

תרבות

נתי וירבה 
מנהל מחלקת תרבות 
אורלי לוריא
רכזת גיוס משאבים והפקה, ממונה על תחום הנגישות במועצה
סיגלית לוי 
מזכירה - מחלקת ספורט, מרכז מוזיקה 
נועה רותם
מנהלת האולפן למחול | רכזת מגמה לבגרות
יאיר ורמוט
מנהל מרכז מוזיקה 
חנה אלון
מזכירת אולפן מחול וחוגי פנאי 
איילת טיב
רכזת שיווק ופרסום 
ליעוז פרידלנדר
מנהל מרכז תרבות מגידו
לימור קורקין
אולפן למחול - מנהלת ארגונית, אחראית רישום וגבייה
חנה אלון
אחראית רישום, גבייה והסעות

ספורט

אריאל ירון
מנהל מחלקת ספורט 
סיגלית לוי
מזכירת מחלקת ספורט 
טיבי גנץ
אב בית מתקני ספורט הזורע
יאיר קלס
מנהל תחום כדורסל
נתן חי
מנהל תחום כדורסל
אלעד ברצור
מנהל תחום כדורגל
דן ברניר
מנהל תחום כדורגל
מורן פלד
אב בית מתקני ספורט כללי

ביטחון

אליאב נהרי
מנהל מחלקת ביטחון, קב"ט המועצה 
חזי גרוסברד 
סייר המועצה וקב"ט מוסדות חינוך
שרון בן חור 
מזכירת מחלקת ביטחון 

פיתוח יישובים וקהילות

אורית פרום
מנהלת תחום פיתוח ישובים וקהילות 
תהילה ארצי
רכזת ליווי יישובים

החברה הכלכלית

דלית לניר
מנכ"לית החברה הכלכלית ומי מגידו

תחבורה

יורם עמוס
מנהל מחלקת תחבורה 
חדוי כהן
סדרן תחבורה 
אלי בן-דוד
נהג 
שלומי מלכה
נהג 
ויטלי גרנובסקי
נהג
אמיר ג'ואמיס
נהג
עאדל גאדיר
נהג

כספים וגבייה

רו"ח מיכל כהן
גזברית המועצה 
רו"ח אורנית גרנאי
חשבת המועצה 
חנה דקו
מנהלת מחלקת גבייה 
רונית משה
רכזת רישוי עסקים, רכש ודת
לירן מזרחי
מזכירת מחלקת כספים 
שירה גיוס
מנהלת חשבונות ספקים 
לילי מדו
מנהלת חשבונות לקוחות
חן מזרחי
מנהלת חשבונות דיווחים
ענת טויבי
פקידת גבייה  
חן בן לולו
הנהלת חשבונות
ליזי קסטיאל
פקידת גבייה

מי מגידו

ארז ימיני
יועץ מי מגידו
עמית נוסבאום
מנהל תפעול מי מגידו

גילאור

רוית מור
מנהלת הקתדרה
ענת עדי-רוזנברג
מנהלת גילאור בבית, התנדבות ופרויקטים
עינב אהרונסון יגב
עו"ס גילאור
הדר ירון
ניהול שותפויות וקידום בריאות
אריה יעקב
אב בית קהילה תומכת
צילה קאפמן
כספים וגבייה
יעל רון –מיינץ
פיזיותרפיסטית
חגית לוי
מנהלת מטבח ומטפלת
ענת ניסים
אם בית ומטפלת

שירותי דת

רונית משה
רכזת רישוי עסקים, רכש ודת

מרכז צעירים

נועה שווץ שמואל
מנהלת מרכז צעירים