דלג לתוכן העמוד

מינהל

איציק חולבסקי 
ראש המועצה 
אברהם אזולאי
מנכ"ל המועצה 
שרית אברהם
מנהלת לשכת מנכ"ל 
רעות גטה
מנהלת לשכת ראש המועצה
נטעלי ביז'אווי שרעבי 
עוזרת מנכ"ל, ממונה על חופש המידע 
ענת שמשי-שני
מנהלת אתר, מערכות דיגיטליות וגיוס משאבים 
אחיקם   משה דוד
דובר המועצה  
שובל ניסן
מוקדנית המועצה
אריאל פישר
יועץ משפטי
מוקד המועצה 

חינוך

קרין שטרן
מנהלת מחלקת החינוך 
יפעת אוחנה
חשבת אגף חינוך ורווחה 
אירה בידני
מנהלת תחום הגיל הרך וגני הילדים 
נועה אשכול
מנהלת מחלקת פרויקטים ויזמויות 
הדס גרשוני
חינוך מיוחד, רישום תלמידים, רכש גנים 
שושי אלפסי
מנהלת תחום חינוך מיוחד וקב"סות 
לירון יבזורי
רכז בטחון קהילתי ותכנית להב"ה
אורי חן
מנהל מחלקת ילדים ונוער
מוריה שמיר
סל תרבות, תיאומי פגישות, תמ"ת, תיק חירום וארועים
נתנאלה ציון
תחום הסעות, סייעות גנים
סימה מנט
מנהלת תיכון מגידו
הגר בורקמן
מנהלת היחידה לקידום נוער 
ורד ווייטסון-סופר 
מנהלת שירות פסיכולוגי- חינוכי 
נוה רובין
מנהל חטיבה עליונה תיכון מגידו
מורן קרני
מנהלת חטיבת הנעורים תיכון מגידו
אלון קדם
מנהל בי"ס עומרים
הדס ורהפטיג
מנהלת בי"ס פלגים
שיפרה טולדנו
מנהלת בי"ס קשת התקווה
יואב נוימן
מנהל חברת הנעורים האזורית "רעות" 
אסתי טפר זך
מנהלת מתי"א
כוכי שלום
מזכירת השירות הפסיכולוגי ומתי"א
הדס פרסמן
מנהלת החווה החקלאית
ענבר מרום דקל
מנהלת מרכז טיפולי מענה 
דפנה אלקבץ
מנהלת הספרייה האזורית
מיכל פסואה 
צוות אדמיניסטרטיבי: הסעות, סייעות גנים, תיק חירום 
 רונית לוין
רכזת ארגונית  
עדן פלאי
רכזת הדרכה ונוער
שיר דוד
רכז מפעלים ופרויקטים
נאווה דוד
רכזת נוער מושבים ושירות לאומי
אלישע גולני 
רכז השומר הצעיר 

מבקר המועצה ותלונות הציבור

שלמה בוזי
מבקר המועצה וממונה תלונות הציבור 

הנדסה

אדר' ברוך שמיר
מנהל מחלקת הנדסה 
קרין ביטון
מנהלת משרד מחלקת הנדסה  
עידן גהוזי
עוזר מהנדס, מנהל פרויקטים, מפקח על תחום נגישות והנגשה

משאבי אנוש

רות שלומיוק
מנהלת משאבי אנוש 
שירלי וקנין 
מזכירת כוח-אדם 

מנמ"ר

יבגני גנדליס 
מנמ"ר המועצה 

רווחה - שירותים חברתיים

שרית תאנה
מנהלת מחלקה 
אוסנת עמרן דוד
עובדת זכאות ומזכירת המחלקה, מוקדנית תכנית מגן 
איילת לופו
יו"ר ועדות תכנון טיפול, עו"ס ק. מגידו, עו"ס לחוק נוער 
זיוה פרי
עו"ס מדרך עוז, עו"ס לחוק ההגנה לחוסים וסדרי דין, אזרחים ותיקים
ליאת הדרי
עו"ס רכזת תכניות "נתיבים להורות" 
מירב שמחי
עו"ס קהילתית אזרחים ותיקים רכזת תחום צח"י
צביה ברגר
עו"ס עין העמק ורמת השופט, רכזת מנהל תחום מוגבלויות
גלי שלם
עו"ס גלעד, עין השופט ויקנעם מושבה | מנהלת היחידה לשלום המשפחה ומניעת אלימות
נטע ברנד
רכזת התנדבות רשותית
רותי מינס 
עו"ס אליקים ורמות מנשה, עו"ס מועדונית חינוך ורווחה
ברטה בן צבי
עו"ס גבעת עוז, עו"ס ית"ד - צעירים
ליאורה כץ
מדריכה- ראש צוות, עו"ס לסדרי דין
דריה בסוב
מזכירת מחלקה
נרי שטורמן
עו"ס משמר העמק, הזורע ודליה, רכזת תוכנית קהילה תומכת
ירדן עמר
עו"ס להב"ה ונוצץ
בר ברגמן
עו"ס בית חם

ממונה על מניעת הטרדה מינית

רות שלומיוק 
ממונה על מניעת הטרדה מינית 

סביבה ומרחב ביוספרי

הגר ראובני
מנהלת מחלקת סביבה ומרחב ביוספרי 
ד"ר אריה סאבו
וטרינר המועצה 
שרון בן חור
מזכירת מחלקת סביבה ומרחב ביוספרי 
איתן גטיה
מנהל מחלקת אחזקה 
אור גולן
פקח חוקי עזר וסביבה
רונית משה
רכזת רישוי עסקים

תרבות

נתי וירבה 
מנהל מחלקת תרבות 
אורלי לוריא
רכזת גיוס משאבים והפקה, ממונה על תחום הנגישות במועצה
סיגלית לוי 
מזכירה - מחלקת ספורט, מרכז מוזיקה 
אריאלה שפושניק
מנהלת האולפן למחול 
יאיר ורמוט
מנהל מרכז מוזיקה 

מזכירת אולפן מחול וחוגי פנאי 
איילת טיב
רכזת שיווק ופרסום 
ליעוז פרידלנדר
מנהל מרכז תרבות מגידו
לימור קורקין
אולפן למחול - מנהלת ארגונית, אחראית רישום וגבייה
חנה אלון
אחראית רישום, גבייה והסעות

ספורט

אריאל ירון
מנהל מחלקת ספורט 
סיגלית לוי
מזכירת מחלקת ספורט 
טיבי גנץ
אב בית מתקני ספורט הזורע
יאיר קלס
מנהל תחום כדורסל
נתן חי
מנהל תחום כדורסל
אלעד ברצור
מנהל תחום כדורגל
רותם ליבידינסקי
מנהל תחום כדורגל
מורן פלד
אב בית מתקני ספורט כללי

ביטחון

אליאב נהרי
מנהל מחלקת ביטחון, קב"ט המועצה 
חזי גרוסברד 
סייר המועצה וקב"ט מוסדות חינוך
שרון בן חור 
מזכירת מחלקת ביטחון 

פיתוח יישובים וקהילות

אורית פרום
מנהלת תחום פיתוח ישובים וקהילות 
תהילה ארצי
רכזת ליווי יישובים

החברה הכלכלית

דלית לניר
מנכ"לית החברה הכלכלית ומי מגידו

תחבורה

יורם עמוס
מנהל מחלקת תחבורה 
חדוי כהן
סדרן תחבורה 
אלי בן-דוד
נהג 
שלומי מלכה
נהג 
ויטלי גרנובסקי
נהג
אמיר ג'ואמיס
נהג
עאדל גאדיר
נהג

כספים וגבייה

רו"ח מיכל כהן
גזברית המועצה 
רו"ח אורנית גרנאי
חשבת המועצה 
שלומי עוז
מנהל מחלקת הגבייה 
חנה דקו
רכש ובקרת מינהל הכנסות, אישור העדר חובות ואישור לטאבו 
רונית משה
רכזת רישוי עסקים, רכש ודת
לירן מזרחי
מזכירת מחלקת כספים 
שירה גיוס
מנהלת חשבונות ספקים 
לילי מדו
מנהלת חשבונות לקוחות
חן מזרחי
מנהלת חשבונות דיווחים
ענת טויבי
פקידת גבייה  
חן בן לולו
הנהלת חשבונות
ליזי קסטיאל
פקידת גבייה

מי מגידו

ארז ימיני
יועץ מי מגידו
עמית נוסבאום
מנהל תפעול מי מגידו

גילאור

רוית מור
מנהלת הקתדרה
ענת עדי-רוזנברג
מנהלת גילאור בבית, התנדבות ופרויקטים
עינב אהרונסון יגב
עו"ס גילאור
הדר ירון
ניהול שותפויות וקידום בריאות
אריה יעקב
אב בית קהילה תומכת
צילה קאפמן
כספים וגבייה
יעל רון –מיינץ
פיזיותרפיסטית
חגית לוי
מנהלת מטבח ומטפלת
ענת ניסים
אם בית ומטפלת

שירותי דת

רונית משה
רכזת רישוי עסקים, רכש ודת

מרכז צעירים

נועה שווץ שמואל
מנהלת מרכז צעירים