תושבי ותושבות מגידו היקרים,

אנו גאים ונרגשים להשיק אתר חדש ועדכני למועצה אזורית מגידו - עם הפנים לתושב.ת! 

האתר הוא חלק ממהלך כולל של השקת מערכות דיגיטליות חדשות במועצה בשנה הקרובה, לכם.ן ועבורכם.ן.

האתר תוכנן ועוצב תוך חשיבה מעמיקה על צרכי התושבים, על מנת לייעל ולשכלל את ממשק השירותים בין המועצה לתושביה. אנו מקווים ומאמינים שתפיקו ממנו את המירב. 

כאן תוכלו ללמוד על כל האפשרויות החדשות שאנו מציעים באתר, איך מתמצאים בקלות ואיך מבצעים פעולות במהירות ובנוחות. 

לשאלות ובקשות בנושא האתר ניתן לפנות לענת שמשי-שני  [email protected] 


אז מה חדש באתר החדש?


כפתור דף הבית

לחזרה מהירה לדף הבית מכל חלקי האתר, פשוט לחצו על כפתור לוגו המועצה העגול בפינת המסך מימין!

מבנה האתר

באתר שלוש קטגוריות מרכזיות אליהן ניתן להגיע מדף הבית: המועצה שלי | מה קורה במגידו | מידע ושירותים לתושב.

מתחת לקטגוריות אלו בדף הבית, תמצאו כפתורי גישה ישירה לנושאים נבחרים בכל קטגוריה. על מנת לראות את כל הנושאים בכל קטגוריה פשוט לחצו עליה. 

על מנת להקל על ההתמצאות המהירה באתר, ניתן להגיע לנושא המבוקש מכמה נתיבים! ואם עדיין לא מצאתם, פשוט הקלידו את הנושא שאתם מחפשים בכפתור החיפוש משמאל למעלה, ליד בר הפעולות.

בר פעולות - ניווט חכם  

לא עוד שיטוט וחיפוש, בר הפעולות שלנו מאפשר לכם ניווט חכם ומהיר עבור כל הפעולות שאתם רוצים לבצע!

בר הניווט החכם נמצא בראש דף הבית ויש בו שני חלונות: 

חלון הפעולות מימין מאפשר בחירה בין מגוון  פעולות - למלא טופס מקוון | להדפיס טופס | לשלם באופן מקוון | להירשם למסגרות החינוך | לרכוש כרטיסים לאירועי תרבות | לקבל מידע וליצור קשר.

לאחר שבחרתם בפעולה המבוקשת ייפתח לכם תפריט בחלון הבחירה משמאל - המאפשר בחירה בין השירותים המוצעים בכל קטגורית פעולה שבחרתם. 

שימו לב - כאשר אתם חוזרים לדף הבית ורוצים לבצע חיפוש חדש בבר הניווט החכם, רצוי לרענן את הדף על מנת להבטיח סינכרון של התפריט. 

טפסים ותשלומים

בנוסף לבר הפעולות, תוכלו למצוא בקלות את כל טפסי המחלקות השונות, הן המקוונים והן להורדה, בלחצן המשנה 'טפסים ותשלומים' בדף הבית. 

אזור אישי         

האזור האישי לתושב יושק בקרוב !

בחלק זה, אליו תוכלו להגיע דרך לשונית משמאל בדף הבית, תוכלו להכנס לתיק התושב שלכם ולראות תיעוד של כל התשלומים והפעולות שביצעתם - תשלומי ארנונה, הרשמה לחוגים ועוד. 

לחצן וואטסאפ 

גם לחצן הוואטסאפ שלנו ייכנס לפעולה בקרוב, ודרכו תוכלו להתכתב ישירות עם מוקד המועצה בשעות הפעילות.

לחצן המוקד                                 

אל המוקד תוכלו לפנות בכל שעות היממה, הן באופן מקוון (דרך לחיצה על לשונית המוקד ממשמאל בדף הבית) והן בשיחת טלפון למספר:  04-9598404 

ספר טלפונים

נמצא בשורת לחצני המשנה בדף הבית.

אירועים במועצה ואירועי מרכז תרבות מגידו

את שתי הקטגוריות תמצאו בשורת לחצני המשנה בדף הבית. בקטגוריית אירועי המועצה תוכלו להתעדכן בכל האירועים הקרובים ברחבי המועצה, ולחצן אירועי התרבות יקח אתכם אל אתר מרכז תרבות מגידו בו תוכלו לרכוש כרטיסים באופן מקוון ומאובטח. מוזמנים לעדכן אותנו באירועים ביישוביכם הפתוחים לקהל הרחב.

חוברת סל השירותים לתושב

בקטגוריית 'מידע ושירותים לתושב' תוכלו לעיין בחוברת סל השירותים החדשה של המועצה, המפרטת באופן יסודי את מגוון השירותים שהמועצה מספקת לכם במחלקות השונות, כמו גם את כל בעלי התפקידים ודרכי ההתקשרות.

מערכת רישום חוגים

בקרוב נשיק מערכת מקוונת חדשה לרישום חוגים, אליה תוכלו להגיע דרך האתר. עד אז, תוכלו למצוא את כל המידע וכן להירשם באופן מקוון, דרך לחצן החוגים בדף הבית. 

מערכת GIS - מערכת המפות החדשה שלנו

המערכת מציגה מידע מרחבי מגוון בתחומי המועצה ומאפשרת לכם לחפש, למצוא ולהפיק את המידע המעניין אתכם, הכל באמצעות ממשק משתמש ידידותי ונוח לשימוש. לחצו כאן!

עסקים במועצה

אנו שמחים לתמוך בבעלי העסקים במועצה שלנו! מדור העסקים, אליו תוכלו להגיע ישירות מדף הבית, מחולק לקטגוריות מקצועיות. אם אתם תושבי המועצה ומעוניינים שפרטי העסק שלכם יופיעו באתר, אנא פנו אלינו ונשמח לצרף אתכם. למידע בנושא רישוי עסקים במועצה לחצו כאן.