ערב הוקרה למשפחות המארחות בשותפות יקנעם מגידו – אטלנטה סט. לואיס

ב- 3.10 התקיים מפגש ייחודי מסוגו ביקנעם המושבה מטעם שותפות "ביחד" של הסוכנות היהודית לישראל – ערב תודה והוקרה למשפחות המארחות של השותפות, שארחו במהלך שנת תשע"ט את המבקרים מארה"ב. במהלך השנה האחרונה הגיעו מעל 800 חברים מהקהילה היהודית באטלנטה ובסט. לואיס אל איזור השותפות ביקנעם מגידו וכ- 100 מהם זכו לאירוח ביתי בין אם לארוחת ערב, או אירוח משפחתי כולל לינה.

במהלך הערב הוקרן סרטון תודה ממנכ"ל פדרציית אטלנטה, מר אריק רובינס, שהודה על החוויה. רובינס אף הודה לחברי וועדת ההיגוי, מתנדבי השותפות, על הסיוע באירוח ובבניית המפגשים. כמו כן, שקד בירנבאוים, חברת קיבוץ משמר העמק, שכיום הינה שינשינית בקהילה בסט. לואיס, שיתפה כי המשפחה אותה אירחה במאי האחרון, היא כיום המשפחה המאמצת שלה בסט. לואיס והיא עדה לקשר החם ולהערכה הקיימת בין הקהילות.

מר איציק חולבסקי, ראש המועצה, ברך את המשפחות המארחות יחד עם ראש עיריית יקנעם, מר סימון אלפסי וביחד הרימו כוסית לשנת שותפות חדשה.

שותפות "ביחד" יקנעם-מגידו חוגגת השנה 25 שנות פעילות הכוללות סיוע נרחב למושבים במועצה האזורית וקידום תוכניות קשר בין הקהילה במגידו והקהילה באטלנטה וסט. לואיס.