דלג לתוכן

100 תלמידים בוגרים ו- 100 תובנות מתקופת הקורונה

100 בוגרי כיתות ו' מבית ספר "עומרים" במועצה אזורית מגידו מסיימים את שנת הלימודים המיוחדת הזו בתערוכת אומנות, שהוקדשה ל-100 תובנות מתקופת הקורונה.
בוגרי כיתות ו' מכיתות תמר, אלומה, שיבולת ועומר מציגים בחצר בית הספר תערוכת אומנות, בה הביעו את חוויתם האישית בתקופת הקורונה המייחדת כל כך את שנת הלימודים הנוכחית והאחרונה שלהם בבית הספר היסודי, בטרם יעברו לתיכון מגידו בספטמבר הקרוב.
שרי שרון, סגנית מנהלת עומרים וריטה טפלר, מחנכת כיתת "אלומה" מספרות: "בתהליך יצירת התערוכה בנושא הקורונה, כל תלמיד הביע את חווייתו האישית מהתקופה והגיע לתובנות ומסקנות, ובמשפט בחר ערך משלו לתקופה. האמצעים לתערוכה כללו מסכה שקופה – "מגן לפנים" וחומרי יצירה נוספים וסביב המשפט הנבחר יצר את כל המייצג."
תלמידי בית הספר מכל הכיתות ביקרו בתערוכה בקבוצות קטנות וקיבלו הדרכה מהבוגרים. הורי התלמידים המסיימים הוזמנו לחצר בית הספר בתכנון מדויק של לוח זמנים מוקפד, על פי ההנחיות.
מחנכות הכיתה הנרגשות ליאורה קטינא, נדיה אלעזרי, לירון יוסף, תמר הימלבלוי וריטה טפלר סיפרו שהפיקו ספר מחזור לשכבה, ובימים אלה שוקדים על הפקת סרט מושקע לבוגרים, לסיום הפרק בבית הספר היסודי.