דלג לתוכן

"תיירות מגידו" הציג לראשונה בתערוכת התיירות הבינלאומית IMTM

בתערוכת התיירות הבינלאומית, המתקיימת זו השנה ה- 26 בגני התערוכה, השתתפו השנה יותר מ- 50 מדינות מרחבי העולם.

התערוכה, שנמשכה יומיים (11-12/2), מהווה נקודת מפגש שנתית המשלבת בין התייר הישראלי ולקוחותיו מחו"ל ובין הקהל הישראלי הרחב. 

דוכן התיירות של "תיירות מגידו" הציג בתערוכה את עסקי התיירות של מועצה אזורית מגידו המשתרעים על פני מרחב הכולל את רמת מנשה וחלק מאזור עמק יזרעאל – אזור שהוא פסיפס של שטחים פתוחים, חקלאות עשירה, נחלים ויערות טבעיים. חווית הביקור בעסקי התיירות של מגידו כוללת תחושת מרחבים פתוחים עם טבע נדיר ביופיו, אווירה כפרית אותנטית, אתרי היסטוריה, מורשת ונוף, ספורט אתגרי ושלווה לנפש ולגוף, ואת העובדה שאזור מועצה אזורית מגידו הינו היחיד בישראל שהוכר על ידי אונסק"ו כשמורה ביוספרית.

המותג "תיירות מגידו" הינו תוצר ראשון של פורום תיירני מגידו, הפועל בליווי המקצועי של הגר ראובני – מנהלת מחלקת סביבה ומרחב ביוספרי, ואיל רום – מנכ"ל החברה הכלכלית, ובהנחיית ד"ר אסנת ברושי-חן – נציגת "מעוף הסוכנות לעסקים קטנים" של משרד הכלכלה.

תיירני מגידו עמלו רבות על הכנת הדוכן המרהיב, ובמשך יומיים הציגו אותו לרבבות באי התערוכה. את הקמת הדוכן הובילו מטעם פורום התיירנים והעסקים טל אורם (עין השופט), דינה רוזנברג (דליה) ורמי שדה (רמות מנשה).

תוצר נוסף של הפורום, שהוצג לראשונה בתערוכה, הוא אתר אינטרנט המציג את עסקי התיירות השונים, ומשמש במה לעסקי התיירות המקומיים, מוזמנים לבקר באתר בכתובת : https://www.gomegido.co.il/

ראש המועצה איציק חולבסקי נכח בתערוכה וקיבל את פניו של שר התיירות יריב לוין שבא לראות את ביתן מגידו.

איציק חולבסקי: "פעם ראשונה שמוצב בתערוכת IMTM ביתן של מ.א מגידו. זה ציון דרך משמעותי בחיבור התיירנים והמועצה, ותחילת תנופה חשובה לקידום משמעותי של התיירות במ.א. מגידו. אני מודה לכל מי שתרם להקמת הביתן המרשים".

 

צילום: רחלי מנין חי