דלג לתוכן

קהילה ברשת – תרבות

היי אנשים יקרים!

החלטתי שתקופה כזאת חייבים להנציח. התפנה לי קצת זמן כמו לכולכם וחשבתי שיהיה נחמד לעשות מין סרט תיעודי או סרטון קצר על המצב שאף פעם לא חווינו כמותו בשנים האחרונות ובכלל. אשמח אם כל אחד שירצה לשתף פעולה שישלח לי סרטון קצר של עצמו, שכניו, משפחתו, חיות המחמד שלו או כל מה שעולה לכם לראש בבית, בעבודה או בכל מקום מעניין אחר שבא לכם ממנו אערוך את החומרים.

בבקשה לצלם לרוחב (פלאפון זה מצוין). ניתן לשלוח לי את החומרים למייל: mrranperetzran@gmail.com בג'אמבו מייל, אתר שמיועד לשליחת קבצים גדולים, או למסנג'ר שלי כאן בפייסבוק. מי שלא מצליח שישלח לי לוואטסאפ למרות שזה יפגע באיכות הצילום והסרט.

בהתחלת הצילום' אם אפשר להגיד כמה מילים על עצמכם ועל שאר המצולמים' כדי שאני אדע לקשר במי מדובר. תוכלו להעביר את המסר ולשתף למי שתרצו ואשמח לקבל סרטונים מכל המינים, הארצות והסוגים. תפעילו את היצירתיות ותרגישו חופשיים לשלוח כל דבר מעניין.

תודה על שיתוף הפעולה ותחשבו טוב, בסוף זה ייגמרידידות וידידים יקרים,
אנחנו מקווים ששלומכם טוב בימים טרופים אלו.
זמנים לא פשוטים עוברים על כוחותינו. אמנם התיאטרון יצא לחופש, אבל רצינו למצוא דרך להציע קצת אסקפיזם דרך הבמה, ולכן החלטנו להעלות הצגות שלמות לערוץ היו-טיוב של הקאמרי.
הערב נעלה את ההצגה ״תמונות מחיי נישואין״ ואתם ויקירכם תוכלו לצפות בהצגה להנאתכם בזמנכם הפנוי.
במהלך התקופה הקרובה נעלה עוד הצגות, מוזמנים להפיץ את הלינקים לכל מי שתרצו!

לצפייה בהצגה "תמונות מחיי נישואין" לחצו כאןתיאטרון באר שבע מעלה כל יום בשעה 11:00 הצגה, בדף הפייסבוק שלו. מומלץ! לדף הפייסבוק לחצו על הקישור https://www.facebook.com/B7theatre/​אספקלריא – התאטרון הוירטואלי הראשון, עונת החורף נמשכת – אצלכם בסלון. כל יום נעלה לאתר שלנו שלוש הצגות. ילדים, נוער, ומבוגרים.

תוכלו לפתוח את היום בצפייה עם הילדים בהצגה. אחרי הצהרים שבו עם המתבגרים ותראו הצגה טובה ו… הנה נושא לשיחה. בערב שבו לצפייה זוגית מענגת. תשלום על הצפייה תלוי בנדיבות לבכם, תרצו – תשלמו כמה שתרצו [או תעשו מנוי] – לא תרצו לא תשלמו.

איך אנחנו בשבילכם?

אז ליום הראשון הכנו לכם מטעמים: הצגת ילדים – אל ארץ צבי http://www.aspaklaria.org/newplay.asp?id=35

הצגת נוער – סוף הדרך http://www.aspaklaria.org/newplay.asp?id=10

הצגת מבוגרים – אי זוגי http://www.aspaklaria.org/newplay.asp?id=27