פרויקט היל"ה – קידום נוער

מנהלת הגר בורקמן

45 תלמידים

 

שנת הלימודים תש"פ בפתח ואנחנו, בפרויקט היל"ה של קידום נוער מגידו מתכוננים לקראתה במרץ.

אנו פותחים את השנה עם 45 נערים ונערות נפלאים ונפלאות, שבחרו בנו ללוות אותם בדרכם האישית, הלימודית והחברתית. שבחרו להיות חלק מהמשפחה המיוחדת שלנו.

פרויקט היל"ה של קידום נוער במגידו, שם לעצמו מטרה לאפשר לכל נער לבחור את דרכו ולהצליח בה! כל אחד לפי יכולותיו, רצונו וכוחותיו. אנו מאמינים כי השכלה הוא מושג רחב ועמוק ואנו מעודדים ומאפשרים לנערים להגדיר לעצמם את מסלול ההשכלה שנכונה ומתאימה להם, אם בגרות מלאה, חלקית או 12 שנות לימוד. במערכת של הנערים, לצד תחומי הליבה אנו משלבים מיומנויות, פעילויות תרומה לקהילה מסעות לפולין ומסע ישראלי תכנית מנהיגות לחניכי יב' ועוד…

הנערים והנערות, בליווי אישי וצמוד של הצוות, בוחרים את דרכם באופן מושכל וביחד אנו צועדים בדרך להצלחה כפי שהם הגדירו אותה! נופלים וקמים יחד, נכשלים ומנסים שוב, מצליחים וצומחים. והכל יחד! הנערים מקבלים ליווי אישי צמוד ע"י עובד חינוך טיפול אשר מסייע להם בכל תחומי החיים עד לסיום לימודיהם (וגם לאחריהם – הפרידות שלנו אף פעם אינן לתמיד…).

השנה שמנו לעצמנו מטרה לפתח חינוך תעסוקתי ביחידה כחלק מתכנית ההשכלה שלנו. אנחנו בתחילת הדרך ונכונה לנו דרך ארוכה, מאתגרת ומרגשת וכבר הצלחנו לגייס לא מעט שותפים. גם אתם מוזמנים☺…

מאחלים לנערים, לנערות, להוריהם, לילדי ונערי מערכות החינוך השונות וצוותיהם, לקהילת מגידו כולה וגם לעצמנו, שנה של התפתחות, התחדשות ואומץ. שנה של גילויים והצלחות.

מחכים בקוצרוח לראשון לספטמבר!

צוות פרויקט היל"ה – קידום נוער מגידו