דלג לתוכן

ערב הוקרה לצוותי חינוך הגיל הרך במועצה אזורית מגידו

מחלקת החינוך קיימה ערב הוקרה והערכה לצוותי חינוך גיל הרך (מלידה עד גיל 6) של יישובי המועצה

כ- 100 עובדי צוותי החינוך התכנסו במרכז תרבות מגידו ביום שלישי, 4/2, למפגש מרגש שהפיקה מחלקת הגיל הרך בהובלת ארנית זיו גרטנר. נכחו במפגש מנכ"ל המועצה – אברהם אזולאי, מנהלת מחלקת החינוך – קרין שטרן, מפקחות משרד החינוך – אורלי שי ולילך שטיינברג, עובדי המחלקה, מנהלי הגיל הרך והצוותים החינוכיים מכל יישובי המועצה.

ההתכנסות החלה במפגש חברי וכיבוד קל, אברהם אזולאי – מנכ"ל המועצה פתח בברכה לצוותים – "במ.א. מגידו אנו רואים חשיבות גדולה בגיל הרך ומשקיעים בו. נעשו  שינויים גדולים על ידי ארנית, התואמים את מערכת החינוך המתקדמת של המועצה. אני שמח על נוכחותן של מפקחות משרד החינוך, על כל ההשקעה בגיל הכי חשוב, כדי לתת בסיס כל כך טוב לילדים לקראת הגעתם למערכת הבוגרת יותר. אני מודה לארנית, לקרין – מנהלת מחלקת החינוך ולצוות מחלקת החינוך על המסירות וההתגייסות, ולכל מנהלות הגיל הרך והצוותים המסורים ביישובי המועצה".

נשמעו מילות תודה של מפקחות גני הילדים – אורלי שי ולילך שטיינברג: "שנמשיך להניב את הפירות, שנמשיך להצית את המערכת המופלאה של הגיל הרך במועצה הביוספרית שלנו לשיאים חדשים". 

 בתוכנית האומנותית התקיים מופע פלייבק של תיאטרון אלתר-נתיב, בשיתוף הנוכחים.

בסיום הערב הוקרן סרטון תודה שהכינו מנהלי הגיל הרך לכל הצוותים, בהפקתה הנהדרת של בשמת בירנבויים – מנהלת החינוך במשמר העמק, והוענק שי לכל אחד מחברי הצוותים.

ארנית זיו גרטנר – מנהלת מחלקת הגיל הרך: "זאת השנה השנייה שאנחנו מצליחים לקיים ערב הוקרה לצוותי הגיל הרך, רגע לעצור, להעריך ולהוקיר: אני מודה לצוותים החינוכיים על היותכם מחנכים משמעותיים שמקיימים יום יום, שעה שעה, עבודה כה חשובה ומורכבת ששומרת על הגיל הקסום. תודה גדולה למנהלי הגיל הרך ולמחלקת החינוך במועצה על היותכם שותפים לתכנון וקיום ערב זה, על השותפות המתמשכת ששומרת על איכות החינוך הגבוהה והמיוחדת במינה במועצה שלנו".