דלג לתוכן

סיכום בית ספר של הקיץ תש"ף: "מסע סובב עולם – כולנו בסירה אחת"

בית הספר של הקיץ בנושא "מסע סובב עולם – כולנו בסירה אחת" הסתיים בהצלחה לצד האתגרים אשר זימנה לנו תקופה קורונה ייחודית זו.

השנה בית הספר מנה 213 ילדים מכיתות א' – ד' אשר התחלקו ל 8 כיתות לימוד. הילדים המקסימים משלושת בתי הספר: 'פלגים', 'קשת התקווה' ו'עומרים' עברו יחד את המסע המופלא עם גיבוי ותמיכה מההורים וזכו יחד בחוויה נעימה.

במהלך כשישה שבועות הפליגו הילדים והצוות בהנאה, בעניין ובסקרנות רבה, בין מדינות העולם עד לחזרתם מהמסע לישראל, הכירו את התרבויות השונות דרך פעילויות מגוונות שרובן היו פרי יצירתם של צוות בית הספר של הקיץ.

את המסע העברנו יחד עם המסר של הספר 'החור בספינה'/ מאת: עדי זליכוב-רלוי שקראנו בתחילת המסע בכיתות והוא "כולנו בסירה אחת" – המכוון לאחריות משותפת וערבות הדדית של כולנו כלפי עצמנו וכלפי האחר לאורך המסע.

הצוות מנה 11 מורים שהובילו את קבוצות הילדים במסע המשותף במסירות רבה תוך חשיבה יצירתית ומקורית, אחריות לבטיחותם של הילדים ויצירת אווירה נעימה , מסקרנת ומרתקת לאורך כל המסע.

זה המקום להודות לצוותים הנפלאים והמסורים שעבדו לצד צוות המורים וסייעו מאוד בהובלת  בית הספר של הקיץ. הסייעות האישיות והכיתתיות התגייסו לימינם של המורים בהובלת הכיתות. המד"צים ותומכי ההוראה שהתגייסו אף הם והכניסו רוח צעירה וקלילה ותרמו רבות להפעלת הילדים בחשיבה מגוונת ומהנה.

להצלחת בית הספר של הקיץ חשוב לנו לשבח ולהודות  לאריאלה פישלר המזכירה של 'פלגים' שסייעה רבות בהתנהלות השוטפת, לצוות הביטחון שליווה אותנו בהובלת חזי גרוסברד קב"ט מוסדות חינוך,  למחלקת התחבורה ולנהגי האוטובוס, לצוות המחשוב והתקשוב במועצה וכמובן לכל העוסקות בהנהלת חשבונות ומנהלה במועצה שכיוונו ותמכו.

תודה גדולה לרונית משה מהרכש במועצה על מאמצים מעבר לשעות הפעילות וכמובן ליפעת אוחנה חשבת השכר בחינוך שדאגה לנו עם המון סבלנות.

אני רוצה להודות לעידית חסיד ולירדן על ליווי , תמיכה ופרגון לפני ותוך כדי הפעלת בית הספר של הקיץ ועל הרוח הגבית והאוזן הקשבת של קרין שטרן.

תודה אחרונה אישית לסגנית רינה שקורי שהיתה יד ימיני לכל אורך המסע, תודה!

בברכת המשך חופש נעימה,

ליאורה קטינא

מנהלת בית ספר של הקיץ תש"ף