דלג לתוכן

מ.א. מגידו בין ארבע הרשויות המובילות בצפון במדד בקרת הון אנושי

המועצה האזורית מגידו דורגה זו השנה השנייה ברציפות בדירוג גבוה במדד בקרת הון אנושי ברשויות המקומיות לשנת 2022 והיא אחת מבין ארבעה רשויות בלבד בצפון שדורגו גם הן בדירוג גבוה.

מדד  בקרת ההון האנושי של משרד הפנים החל בשנת 2021 והוא נקבע על פי מספר מדדים ובתוכם  הפעלת מנגנון הערכת עובדים, מעמד משאבי אנוש ברשות, ניהול תקין של מכרזי כוח אדם, חריגות שכר וגיוון (ייצוג הולם). רק 56 רשויות מתוך 257 קיבלו דירוג גבוה, ארבע בלבד מתוכן במחוז צפון. רשויות שמקבלות דירוג גבוה במדד מקבלות האצלת סמכויות ממשרד הפנים. את הבשורה על הדירוג הגבוה קיבלו השבוע ראש המועצה איציק חולסבקי ומנכ"ל המועצה אברהם אזולאי ממנהלת אגף בכיר הון אנושי רשויות מקומיות במשרד הפנים, גלית וידרמן.

רות שלומיוק, מנהלת משאבי אנוש במועצה: "מועצה אזורית מגידו מציבה את עובדיה במרכז. אנו מייחסים חשיבות רבה לתהליכי למידה ושיפור משנה לשנה, על מנת לייצר מעטפת משאבי אנוש מקצועית, איכותית ואנושית עבור העובדים והעובדות שלנו.

בכל שנה אנו מציבים לעצמנו מטרות ומשיגים אותן! הדירוג הגבוה במדד בקרת הון אנושי ברשויות המקומיות מעיד על כך. אנו מודים על ההכרה בעבודתנו וגאים מאד בדירוג. העובדים הם המשאב החשוב ביותר ברשות ואנו עושים את המיטב על מנת לטפח אותם, מתוך הבנה שעובדים מרוצים ומסורים מעניקים שירות איכותי לתושב. אני גאה להיות שותפה להובלת נבחרת העובדים האיכותית של מועצה אזורית מגידו".