דלג לתוכן

מסגרות הגיל הרך בישובי המועצה שבו לפעול

"כל כך שמחים ומתרגשים שהגנים החלו את הפעילות היום, בהצלחה לילדים, לכל הצוותים החינוכיים והמסורים על פתיחת המסגרות בכל יישובי המועצה".

12 מערכות גיל רך מלידה ועד גיל שלוש, 26 גנים בגילאי שלוש עד שש, ילדים רבים ושמחה גדולה נשמעו על השבילים במושבים, במושבה ובקיבוצים.
עינת בארי, מנהלת מחלקת גני ילדים וגיל רך: "כל זה לא היה קורה ללא מנהלות הגיל הרך, צוותי החינוך, הגננות, המטפלות, הסייעות והמפקחות ממשרד החינוך, מנהלי הקהילות ועד הרבה אנשים שעזרו. זאת הזדמנות להודות לכולכם ולייחל להמשך פעילות ענפה ושגרתית."
נפרדנו מארנית זיו גרטנר – שהיום ממש החלה את הלימודים כסטודנטית לתואר השני וסיימה את עבודה כמנהלת הגיל הרך והגנים במחלקת החינוך. זאת הזדמנות להגיד לארנית תודה גדולה על השנים הטובות ותרומתה הרבה למערכת החינוך.
מנהלת מחלקת הגנים החדשה – עינת בארי, מתגוררת בשמשית, עמק יזרעאל. נשואה ליובל, אמא של נגה, נעמה ועודד. אוהבת לטייל, לצייר ולקרוא (בעיקר ספרות היסטורית). כבר 33 שנים עובדת בתחום החינוך לגיל הרך. "התחלתי את עבודתי כמטפלת בגן בקיבוץ ובדרך עבדתי בכל התפקידים שיש בגיל הרך, עד לתפקיד ניהול מחלקת גנים במועצה. אני מאמינה שהחינוך לגיל הרך הוא משמעותי ומהווה אבן יסוד בעיצובו ובחינוכו של הילד. ההשקעה והעשייה בגיל זה היא זו שמעצבת את זהותו של האדם הבוגר.
התפקיד הזה הוא למעשה מחול משותף לגורמים רבים: הרשות, הקהילות, צוותי החינוך, ההורים ומשרד החינוך. ככל שהתנועות בריקוד מתואמות יותר כך התוצאה יפה וטובה יותר.
מאחלת לכולנו בתקופה זו שנדע לכבד ולשמור על האחדות שתהיה בנו היכולת והרצון לראות את השונות. שנמשיך לשמור על הערכים שלנו."