דלג לתוכן

מטפסים אל על עם כוחות העל

 

 

תערוכת הסיום של בוגרי כיתה ו' מביה"ס  "עומרים"  ב מ.א. מגידו

 במהלך שנת הלימודים עסקו תלמידי שכבת ו' בייחודיות שלהם ובכח העל שלהם. במסגרת הנושא השנתי " שומרים על אחדות ,שומרים על ייחודיות" כל תלמידה ותלמידה  ערכו היכרות עם האני העצמי שלהם, תוך זיהוי חוזקות וחולשות מהשלם, התמקדו בחוזקות ככח ממנף להעצמה אישית והשפעה חיובית על הסביבה והחברה. בנוסף, במסגרת הפרויקט " יוצרים שינוי" כל תלמיד ותלמידה זיהו מהו כח העל שלהם, איתרו כישורים וכוחות לטיפוח ההון האנושי של הקבוצה ואיך כח העל של כל אחד ואחת בא לידי ביטוי בחייהם, מתוך כך הבינו הילדים שכל אחד הוא יחיד ומיוחד ובעצם, כולנו גיבורי על …

בתערוכה המרשימה והמקורית המוצגת על סולמות בדשא הרחב והמרכזי של בית הספר פגשתי את רוני, נועה ,יובל  ועידן הרמת שופטים  ונעם מעין השופט שסיפרו לי בהתלהבות :" התחלנו את הפרויקט כבר  בפסח, בבחירת הנושא, בחקר  ובעיצוב התערוכה, מאד נהנו מהתהליך ואנחנו מאד מרוצים ושמחים מהתוצאה והתערוכה הנהדרת . בכיף ,היינו בוחרים עוד נושא של כח על ועושים עליו את העבודה, כי קשה מאד היה לבחור. "

 אורה שומרון ,מנהלת בית הספר " במסגרת הנושא המרכז  " שומרים על אחדות שומרים על ייחודיות" שהתקיים בחודשי החורף  ,יצרנו עבודה מסכמת של קיר פסיפס משותף התורם לחזות בית הספר .  כל אחד ואחת מ530  תלמידי  "עומרים" יצר את העבודה הייחודית שלו בהנחיית  נאמני האומנות והמורה לאומנות לילך מרגוליס וביחד  יצרו שטיח  קיר מקסים עם הכותרת שנבחרה על ידי כולם " כולנו רקמה אנושית אחת" . במבט מרחוק רואים יצירה אחת של שטיח קיר מרהיב  ומשמח לראות מידי יום , איך כל אחד  מתקרב  כדי לחפש את הריבוע שלו".