דלג לתוכן

כנס "בגרות שנייה" והזדמנות להתנדבות במועצה אזורית מגידו

המחלקה לשירותים חברתיים שמה למטרה את פיתוח תחום אזרחים ותיקים במועצה. מטרת כנס "בגרות שנייה והתנדבות", שהתקיים בראשית השבוע במרכז תרבות מגידו, הייתה להעלות את המודעות והעניין בנושא "הבגרות השנייה" – גיל הפרישה.

הכנס הופק על ידי המחלקה לשירותים חברתיים ובשיתוף המחלקה לייעוץ לאזרח הוותיק מהביטוח הלאומי בעפולה. 

עו"ס מירב שמחי – רכזת התנדבות  ועו"ס שי שליידר- רכזת תחום אזרחים ותיקים, יחד עם לאה קרשנר – מנהלת המחלקה מהביטוח הלאומי, ניהלו את המפגש. משתתפים רבים מיישובי המועצה הגיעו למפגש, שהתקיים בנוכחות מנכ"ל המועצה – אברהם אזולאי ומנהלת המחלקה לשירותים חברתיים – שרית תאנה, שאף פתחו את הכנס. לאה קרשנר שיתפה את המשתתפים בפעילות הביטוח הלאומי בנושא ההתנדבות, ולסיום – שמעו המשתתפים הרצאה מאלפת מרפי פלג – יו"ר מרכז הפרישה הישראלית.

משוב שהתקבל מאחת המשתתפות בכנס: "הכל היה לעילא ולעילא….המרצה היה מעולה, העביר את ההרצאה במקצועיות, בחן ובהומור. מקווה שיהיו עוד מפגשים כאלה בהמשך. אין לי ספק שמפגשים אלה יכינו אותנו היטב לקראת סיום תקופה של עבודה ולפרק הבא של החיים".

המפגש הסתיים עם הרבה תובנות ועם צורך להמשך הליווי. בסוף פברואר תתקיים סדנת הכנה לפרישה בת 4 מפגשים,  ב" גיל אור". פרסום לסדנה יצא בהקדם.