דלג לתוכן

כיתות א'-ד' במועצה אזורית מגידו חזרו הבוקר לבתי הספר

בבית ספר "קשת התקווה" חזרו תלמידי כיתות א'- ד' ללמוד מקרוב. בית הספר נערך להפעלת חמישה ימי לימוד למשך 5 שעות ביום. צוות בית החינוך קיבל באהבה, בשער בית הספר, את התלמידים המתוקים. היום הראשון הוקדש לפעילויות חברתיות, הפגתיות ושיח רגשי.
במקביל, תלמידי כיתות ה' – ו' היקרים ממשיכים את הלמידה מרחוק. נקווה שבקרוב יחזרו גם הם אל בית החינוך שלנו.
שפרה טולדנו צפריר, מנהלת בית החינוך "קשת התקווה": "אנו מודים לראש המועצה, מנכ"ל המועצה ומנהלת החינוך על ליווי צמוד וסיוע בכל זמן ועת. בנוסף, מבקשים להודות לקהילת ההורים היקרה על שותפות, אמון ושיח מתמיד, וכן לצוות החינוכי המיוחד שלנו, העושה לילות כימים למען רווחתם וטובתם של ילדינו האהובים".

לבית הספר "פלגים" הגיעו 408 מתוך 417 תלמידים ותלמידות בכיתות א'- ד', כולל כיתת קרן אור. את התלמידים והצוות קיבלו בשער ביה"ס בלונים ושלט גדול עם הכתובת " התגעגענו". צוות ביה"ס היה ערוך לקליטת התלמידים וסייע להם למצוא את הכיתה שבה הם לומדים. בכיתות נערכו שיעורים בתחום החברתי רגשי, עיבוד של חוויות מתקופת הסגר, הגדרת מטרות אישיות וכיתתיות ותהליכי קליטה וחידוש השיח הרגשי. צוות בית הספר זכה לקבל פנקס עם שם אישי לכל מחנך/ת וגביע יוגורט עם ברכה, לחיזוק הגוף והנפש. התלמידים השתלבו בכיתות ובקבוצות והתחילו תהליך של למידה והשתלבות מחודשת. מנהלת ביה"ס והיועצת עברו בכל הכיתות, בירכו את התלמידים והצוות עם החזרה לביה"ס וסייעו לתלמידים שנזקקו לעזרה או ליווי פרטני.

ב"עומרים" הגיעו כל תלמידי א-ד' אשר נקלטו בקבוצות בשמחה והצוות לימד במרחבים החיצוניים ברחבי בית הספר. צוותי המורים קיבלו משקה וחטיף אנרגיה לחיזוק. היום עבר בשלום, לשמחת כולם.
ראש המועצה – איציק חולבסקי, מנכ"ל המועצה – אברהם אזולאי וקרין שטרן -מנהלת מחלקת חינוך ביקרו בבתי הספר וליוו מקרוב את היום החגיגי והמרגש של החזרה ללימודים.