טריאתלון יקנעם נפתח לקליטת נותני חסות

הטריאתלון שיצא לדרך בשנת 2003, הפך לסיפור הצלחה עם קהל רחב של משתתפים ואורחים מיישובי המועצה האיזורית מגידו ומהעמק. 

טריאתלון יקנעם, שיציין השנה את השנה ה-17 לייסודו, נפתח לקליטת נותני חסויות חדשים. טריאתלון יקנעם הוא הטריאתלון החברתי הראשון בישראל המתקיים על טהרת המתנדבים, למעט הוצאות הכרחיות כדוגמת הדפסת חולצות לכל המשתתפים, שער סיום מתנפח וכדומה. 

התחרות תתקיים השנה בשעות אחר הצהריים של יום שישי, ה-13 לספטמבר. באירוע משתתפים כ-150 מתמודדים בהם גברים, נשים, ילדים ואזרחים וותיקים, אליהם מתווספים כ-100 מתנדבים ומאות בני משפחה ואורחים. האירוע מוזנק מבריכת המושבה יקנעם, כאשר המתמודדים מפוצלים בין מסלולים קלים לקשים. בתום השחייה, המתמודדים יוצאים למסלול רכיבה באופניים ולאחריו מסלול ריצה. 

מארגני הטריאתלון פונים אל בעלי עסקים מיקנעם והסביבה, בהצעה לזכות בחשיפה אל מול קהל המשתתפים והמעודדים. זאת, בתמורה להשקעה לא גדולה. המתעניינים מוזמנים ליצור קשר עם אדר טייכנר בטלפון 052-3432654.

"המגבלה העיקרית של מספר המשתתפים בארוע, היא רוחב הבריכה", מסביר אדר טייכנר, ממייסדי טריאתלון יקנעם וממארגניו, "אצלנו בטריאתלון, משתתפים ספורטאים חובבים ואף פחות מזה, לצד רצי מרתון ואולטרא. אנו עושים הכנות רבות במשך חודשים, על מנת שהאירוע יהיה מוצלח במיוחד".

טייכנר מסביר כי רוחב הבריכה הוא המגבלה המאפשרת קליטתם של 200 משתתפים לכל היותר, באירוע שהעניין בו גובר משנה לשנה. "האירוע הוא סוג של הפנינג, שבו כל אחד משקיע מידה של תרומה קהילתית. יש לנו גם את הזכות לארח בין המשתתפים ספורטאים בעלי צרכים מיוחדים מכפר התקווה, שנותנים 'פייט' ומוכיחים כוח רצון מהו".