הפנינג למשפחות מיוחדות במועצה אזורית מגידו

 

"חוויה עוצמתית, מפנקת, מפרגנת וחושבת על טובתנו" – כך כתבה אחת האימהות לאחר האירוע למנהלת מחלקת החינוך המיוחד במועצה.

ביום שישי, ה 17/5, התקיים הפנינג למשפחות ילדי החינוך המיוחד במגדל הדבורים ליד קיבוץ דליה. זו כבר מסורת שקיבוץ דליה תורם את המקום כל שנה, ועל כך תודה גדולה. 

כ 200 ילדים, הורים, אחים, סבים ומתנדבים השתתפו באירוע. ראש המועצה – איציק חולבסקי, מנכ"ל המועצה – אברהם אזולאי ובעלי תפקידים נוספים נכחו במקום ונפגשו עם המשפחות הרבות.  

את היום הפיקה והובילה מחלקת חינוך מיוחד בהובלתה של שושי אלפסי  בשיתוף עם מחלקת החינוך, נציגי הורים, מתנדבים מהגופים: "כנפיים של קרמבו",ש"ש מחוות "אדמה", בנות השירות הלאומי, חברי השיטור הקהילתי, מתנדבי איחוד הצלה, ועוד.. .

 הפעילות הענפה התקיימה באדיבות "שותפות ביחד" – קהילות אטלנטה וסנט לואיס.

במשך כל השנה מתקיימות פעילויות מגוונות למשפחות החינוך המיוחד, האירוע הינו  יום שיא שמוקדש ליום חוויתי לסיכום שנה לכל המשפחה, לווה בכיבוד כיד המלך ובפעילויות רבות ומאתגרות כגון: סנפלינג, מתנפחים, ליטוף חיות, סדנאות איפור, יצירה, קעקועים וכדומה, רובן נתרמו על ידי מפעילים ומתנדבים. לקראת סוף האירוע  נהנו כולם ממופע  של להטוטן.

מיכל, אמו של אחד הילדים: "אנו רוצים להגיד תודה ענקית. היה פשוט מושלם, מותאם לכל הגילאים, שופע אטרקציות ועניין, מצחיק, מפחיד ומעצים כאחד, אוכל טעים ובשפע כמו שילדים אוהבים ובעיקר היה תענוג לפגוש את כל החברים מקבוצות העבודה שהתקיימו לאורך השנה".