דלג לתוכן

המסורת נמשכת: תלמידי בתי הספר היסודיים הגיע למפגש המסורתי בתיכון מגידו

 

מפגש ראשון של שלושת בתי הספר היסודיים של המועצה האזורית מגידו במרחבי 'רעות' ובית הספר התיכון נערך השבוע לקראת שנת הלימודים הבאה.

המסורת המבורכת ולפיה תלמידות ותלמידי שכבות ו' בבתי הספר היסודיים במועצה האזורית מגידו מגיעים למפגש ראשון של הכרות, גיבוש ויצירת חוויות משותפות התקיים השבוע במעמד ראש המועצה איציק חולבסקי. במפגש נכחו שכבות ו' מבתי הספר קשת התקווה, עומרים ופלגים להיכרות אחד עם השנייה והתרשמו ממרחבי בית הספר התיכון. בעוד כחצי שנה יהפכו התלמידים לשכבה אחת אשר תצעד לאורך שש שנים יחדיו.

מנהלת מחלקת ילדים ונוער, סתיו בן עמי: "עד שתלמידי שכבות ו' יעלו לתיכון, אנחנו במחלקת ילדים ונוער של המועצה עם השותפים הנפלאים, רוצים לאפשר לתלמידים את ההיכרות, הגיבוש וחוויות חדשות ומשותפות.

אני רוצה להודות לחברת הנעורים המועצתית "רעות" על האירוח ולכל בתי הספר היסודיים, למחנכות שכבת ו ולתיכון על שיתוף הפעולה המסור. תודה גדולה לבנות השירות ולמדריכים החברתיים ביישובים על הפעלת התחנות וכמובן לנהגים ולמחלקת התחבורה".

ראש המועצה איציק חולבסקי: "אנחנו נמצאים ליד חדר האוכל של 'רעות' ובקרוב גם המגידוטק יהיה פה כך שתוכלו לפתח את עצמכם בכל תחום בו תחפצו. אני משוכנע ש-6 השנים שלכם בתיכון מגידו יהיו נפלאות לפחות כמו 6 השנים בבתי הספר היסודיים המצוינים שלנו".