דלג לתוכן

ארכיון חדשות

חברי הכנסת מ"יש עתיד-תל"ם" ביקרו במועצה אזורית מגידו

חברי הכנסת ע'דיר כאמל מריח מדלית אל כרמל ורם בן ברק מנהלל נענו להזמנתו של ראש המועצה איציק חולבסקי, והגיעו ביום ה',  11/6, לביקור במועצה אזורית מגידו. שני חברי הכנסת מ"יש עתיד-תל"ם" חברים בוועדת הפנים והגנת הסביבה של הכנסת.
ראש המועצה, יחד עם בכירי המועצה, סקרו את האתגרים, המאבקים ותוכניות הפיתוח הגדולות של המועצה במרחב צומת מגידו, בבסיס ג'וערה, בפרויקט "מגידוטק" ובנחל שופט.
חברי הכנסת התרשמו מאד והבטיחו לסייע למועצה לקדם את מרחב צומת מגידו ולשדרג את כביש 66. כמו כן, שניהם מגויסים מאד למאבק נגד הקמת שדה תעופה בינלאומי בעמק יזרעאל.
בהמשך הביקור התארחו אצל מחלקת הבטחון בנחל גחר, התכבדו בקפה ותה עם נענעו ושמעו על אתגרי הבטחון, על העשייה וההתמודדות של מחלקת הבטחון עם השתוללות טרקטורונים, גניבות חקלאיות והצתת יערות.
איציק חולבסקי: "הודיתי לרם ולע'דיר על הביקור והסיוע שכבר התחילו לתת למועצה. בדברי אמרתי לע'דיר שאני מוקיר אותה מאד על הצעד המרשים - הערכי והפוליטי, שעשתה במעבר לסיעת 'יש עתיד – תל"ם'".
ח״כ ע׳דיר כמאל מריח: "שמחתי להתארח במועצה אזורית מגידו, יחד עם חברי ח"כ רם בן ברק. נפגשנו עם ראש המועצה איציק חולבסקי, למדנו על איכויות המרחב, ניהולה המרשים של המועצה והאתגרים עמם היא מתמודדת. אני סבורה כי זו פגישה אחת מיני רבות שיבואו. כחברי ועדת הפנים והגנת הסביבה של הכנסת חשוב שנפעל יחד, בשיתוף פעולה על מנת לקדם מועצות בפריפריה״.
ח"כ רם בן ברק: "היום התארחתי בסיור במועצה האזורית מגידו. התרשמתי רבות מפעילות המועצה הענפה ופיתוח ענף התיירות אשר חשוב והכרחי בעיקר בימים אלה, בהם משפחות רבות מוצאות את החופש ושבירת השגרה בארץ. כמו כן, אני מצטרף לדרישתה של המועצה לבנות את בית הכליאה החדש."

חברי הכנסת מ