דלג לתוכן

ארכיון חדשות

רחל כהן מיוקנעם המושבה תשמח לשתף את תושבי המועצה בהמלצות על קשר וירטואלי עם הנכדים בימי הקורונה

רחל כהן מיוקנעם המושבה תשמח לשתף את תושבי המועצה בהמלצות על קשר וירטואלי עם הנכדים בימי הקורונה. 
משהגיעה הקורונה, שהביאה לבידוד בבתים, מבלי יכולות לשהות עם המשפחה המורחבת: ילדים, נכדים.. והגעגועים שגוברים אליהם מידי יום ..אין המחשה טובה יותר לכמה הקשר בין סבא וסבתא לנכדים הוא מאתגר במיוחד כשמרחק פיזי חוצץ ביניהם.
ואז נזכרתי בניסיוני כ"סבתוש ברילוקשיין״. ביתי, שהייתה שש שנים בארה"ב , בהתבוננותה המיוחדת, אמרה לי: "אימא שש שנים התאמנו לתקופה זו...". סבתות-חברות פנו אליי וביקשו טיפים לגשר על המרחק מהנכדים. שמחתי לשתף והתרגשתי לשמוע מהן על חוויותיהן ולקבל מהן תמונות על יישומן.
כשהבנתי שאוכלוסיית הסבים והסבתות עוד צפויה להיות מרוחקת מנכדיהם עוד זמן לא מוגדר, החלטתי לפתוח קבוצה: "מסבתא לסב(א)תא: רעיונות לגישור המרחק מהנכדים". בקבוצה אני מעלה רעיונות להפעלות שבצעתי כשנכדינו היו ברילוקשיין בארה"ב.
במהלך כשבוע הצטרפו 164 מתעניינים בקבוצה. חלקם פונים אלי בבקשות אישיות, או שולחים לי תמונות/ דוגמאות של יישום הרעיונות עם נכדיהם. זה משמח אותי מאוד מאוד!
אודה לכם על כל שיתוף שירחיב את מספר הסבים והסבתות, שעשויים להתעניין באתר. זאת כדי להקל עליהם את החיבוק הווירטואלי עם נכדיהם בימי הקורונה, ובימים שילדיהם ונכדיהם ברילוקשיין.

לפרטים נוספים רחל כהן מיוקנעם המושבה תשמח לשתף את תושבי המועצה בהמלצות על קשר וירטואלי עם הנכדים בימי הקורונה