דלג לתוכן

ארכיון חדשות

עובדי מועצה אזורית מגידו -תורמים לקהילה ולשמירה על השטחים הפתוחים

מדי  חודש  יצאו עובדי המועצה למשימה חברתית וציבורית במרחב המועצה.

המשימות יהיו שונות ומגוונות כמו: ניקיון וטיפוח בשטחים הפתוחים במוקדי טיילות ומבקרים, ניקיון וטיפוח מרכזים ציבוריים, תרומה לאוכלוסיות שונות ועוד.

אחת לחודש יצאו כל עובדי המועצה לפעילות שתימשך כשלוש- ארבע שעות. התרומה הערכית תקרב את עובדי המועצה למקומות ייחודים בשטחיה, תחבר אל היישובים והתושבים ותסייע לקדם ולשפר תחומים שונים ומגוונים בתחומי המועצה.

אתמול, (יום ד') יצאו העובדים לאזור היפיפה של נחל רז ונחל התנינים הסמוך לקיבוץ גלעד לאסוף אשפה. בתקופה זו של השנה המקום מושך אליו אלפי מבקרים, שלצערנו משאירים את המקום עם שאריות אשפה, למרות המאמצים הרבים שהמועצה משקיעה בשימור המקום ממפגעים.
ערמות של שקיות אשפה נאספו על ידי העובדים שמילאו במרץ, לאורכו של הנחל.

כחלק מהמאמץ המשותף של המועצה והתושבים לשמור על האזור, יוצבו בהמשך שלטי הכוונה והסברה למטיילים, על מנת שלא תישאר אשפה בשטח כדי למנוע פיזורה על ידי בעלי החיים.

איציק חולבסקי - ראש המועצה: "אני גאה בעשרות רבות של עובדות ועובדי המועצה שהשתתפו היום במבצע הניקיון בחיבור של נחל רז ונחל תנינים. במסגרת תרומה חודשית לקהילה שהנהגנו נצא כל חודש למשימה חברתית וציבורית במרחב המועצה.
ניקינו היום לכלוך רב שהשאירו מטיילים. נמשיך לשמור ולטפח את האזור המדהים שלנו ונוסיף גם אמצעי אכיפה שיסייעו בכך. כל הכבוד לכל מי שהשתתף היום במבצע החשוב"

עובדי מועצה אזורית מגידו -תורמים לקהילה ולשמירה על השטחים הפתוחים