דלג לתוכן

דלית לניר מונתה למנכ"לית אגודת הידידים של המועצה האזורית מגידו

ראש המועצה האזורית מגידו איציק חולבסקי הכריז במהלך כינוס אגודת ידיד המועצה, על מינויה של דלית לניר לתפקיד מנכ"לית אגודת ידידי המועצה.

דלית, המשמשת גם כמנכלי"ת החברה הכלכלית של המועצה ומנכל"ית מי מגידו, מחליפה בתפקידה את ח"כ רות וסרמן לנדה שהקימה יחד עם חולבסקי את האגודה. חולבסקי הודה לח"כ וסרמן- לנדה על עבודה ותרומתה לאגודה, להקמתה ולביסוסה.

אגודת הידידים של מגידו היא ייחודית מסוגה והושקה לפני שנה וחצי. מטרת האגודה 'פתיחת דלתות' בעבור שורה של פרויקטים משמעותיים ומגוונים במרחב מגידו מבחינת חשיפה, נטוורקינג עסקי, גיוס משאבים, סיעור מוחות אופרטיבי, העלאת קרנה של המועצה האזורית מגידו בארץ ובעולם. בין הפרויקטים המרכזיים העומדים בפני חברי האגודה בעתיד הקרוב: הקמת מתחם התיירות סביב רצפת הפסיפס בצומת מגידו, הקמת פארק נחל הקיני, הפיכת בסיס ג'וערה למרכז מנהיגות, חינוך מורשת ההגנה יהפלמ"ח,ביוספרה, טבע ותיירות, קידום מרכז המדעים והטכנולוגיה 'המגידו טק', הקמת טיילת 'אוכברג' ועוד. באגודה חברים בין היתר נשיא האגודה, פרופ' מנואל טרכטנברג, ד"ר הוגו  צ'אופן, אריק שור,שמעון שבס,זאב זכרין,מיקה קרני,אלי עמיר ועוד אישים מוכרים מעולם התרבות והעסקים של ישראל.

ביום שישי האחרון התכנסו חברי האגודה לכנס חגיגי לקראת ראש השנה בו הוצגה העשייה הענפה במועצה והתכניות לעתיד. פרופ' טרכטנברג אמר באירוע כי "במועצה אזורית מגידו מובילים במנהיגות למופת ובנחישות מדהימה של ראש המועצה איציק חולבסקי חזון אדיר במרחב צומת מגידו ומקדמים אותו בהצלחה למרות 5 מערכות בחירות והעדר תקציב מדינה ברוב השנים האחרונות".  ד"ר צ'פמן הוסיף: "במועצה האזורית מגידו יש מנהיג שיוזם ולא מרפה. הוא הוגה ויוזם ויוצר עוד ועוד נושאים חשובים למען התושבים ולא מאפשר לשום דבר להפריע לו. מגידו זכתה בחולבסקי ובחזון שלו".

באירוע הוצגו שני פרויקטים מרכזיים שמובילה המועצה: 'בשביל מגידו'  והמגידו טק. במהלך האירוע התקיימו גם שלוש הרצאות טד מרתקות של פרופסור אייל שמעוני אודות הפודטק, אוכל, תרבות וקיימות, של  רקפת כץ שפירא סמנכ"ל משאבי אנוש בפיליפס ישראל על עולם העבודה ושל אוהד גולדברג מנכ"ל אסטראזניקה ישראל על עתיד תעשיית התרופות. בסיום הכנסת סקרו קבוצת הזוכים במקום הראשון בתחרות יוניסטרים האחרונה את הפיתוח המיוחד שלהם המשלב נעלי כדורגל וספורט.

ראש המועצה האזורית מגידו איציק חולבסקי: "הקמת אגודת הידידים של מגידו מוכיחה את עצמה כמהלך יוצא דופן המסייע ותורם רבות לתושבי המועצה, לפרוייקטים משמעותיים המתבצעים בה ולעתיד הדורות הבאים. אני רוצה להודות לח"כ רות וסרמן לנדה ולברך בברכת הצלחה את דלית".

צילום: זיו ברק.