דלג לתוכן

באליקים נחנך גן שעשועים על שם נתנאל קהלני ז"ל

גן השעשועים  נמצא בלב מושב אליקים והוקם לזכרו של נתנאל קהלני ז"ל, אשר נרצח בפיגוע דריסה מתועב בצפון השומרון במרץ 2018. נתנאל קהלני ז"ל היה ילד טוב ונעים הליכות, נער מקסים ומוכשר, ערכי ונבון שיצר קשרים נהדרים בבני עקיבא, במושב ובצבא. חייל משקיע ומצטיין, אח נפלא ובן נהדר.

הטקס נערך בפורום מצומצם ועל פי הנחיות הקורונה, בהשתתפות משפחת קהלני, ראש המועצה איציק חולבסקי, מנכ"ל המועצה אברהם אזולאי, בעלי תפקידים מהמועצה, נציגי ועד והנהלת המושב, תושבים וחבריו של נתנאל מהצבא.

הגן מומן מכספי משרד נגב – גליל, החטיבה להתיישבות ותקציב הפיתוח שהעבירה המועצה למושב אליקים. היקף הפרוייקט כ- 700 אלף ש"ח. הגן חדשני, מוצלל ומונגש.

בטקס מרגש מלווה בקטעי זמר של ילדי אליקים "מישהו הולך תמיד איתי" בלווי של יאיר ורמוט, מנהל מחלקת המוסיקה, אמר נתנאל כהן, נציג המושב: "מהות הגן שמחה ומשחק. אנו חווים פה שמחה וצחוק ילדים מהול בגעגועים לנתנאל. תואם את אהבתנו אליו. איש, אדם מלא שמחה. ממשיכים בזיכרון שמו ומהות חיינו בדרך של שמחה וחיים."

איציק חולבסקי, ראש המועצה: "אני שמח ונרגש לחנוך את גן המשחקים על שם נתנאל קהלני ז"ל. אין ראוי ומכובד מאשר לקרוא על שמו את גן השעשועים שיהיה מוקד קהילתי במושב אליקים. אני מודה לכל השותפים לרעיון, להובלה ולביצוע".

ברכות לתושבי אליקים על מתקן קהילתי, חברתי ומרהיב לטובת ילדי היישוב.