דלג לתוכן

אולפן מחול מגידו חוגג 30 שנה להיווסדו

בהשתתפות 270 רקדניות על הבמה, בתלבושות מרהיבות, תאורה מצוינת, כוריאוגרפיות של מורות האולפן וסרטון המספר את סיפור יצירת המקום, בעריכת רן פרץ – חגג אולפן המחול מגידו 30 שנה להיווסדו, בשני מופעים ססגוניים ומרגשים של צעירים ובוגרים.
קהל רב הגיע למרכז תרבות מגידו ביום ד', 29/5, לחגוג את סיום שנת הלימודים ולציין את האירוע המיוחד, ביניהם ראש המועצה איציק חולבסקי, יעל ברניר שייסדה וניהלה את האולפן במשך 26 שנים, בעלי תפקידים, מחנכים ומורים רבים מהמועצה, בוגרי מחול לדורותיהם, משפחות רקדנים ושוחרי מחול רבים מתושבי המועצה.
אריאלה שפושניק, מנהלת אולפן המחול ומפיקת האירוע המרשים: "אולפן למחול מגידו הוא מימוש חלומן של נשים שהמחול היה בנשמתן – עופרה אכמון ורעיה גורדון ממשמר העמק, יעל ברניר מרמות מנשה ואני העירונית שהגיעה מחיפה. יחד, בראשותה של יעל ברניר, הקמנו בית לתלמידים מגילאי גן ועד בוגרות, אשר האהבה לריקוד מובילה את כולם למצוינות, מקצועיות, מסירות והנאה מרובה בתחום המחול על כל ענפיו- דרך למידה, הוראה, יצירה, צפייה וחשיפה לעולם המחול.
אולפן למחול מגידו הצמיח עם השנים תלמידות מצטיינות -בוגרות מגמות המחול לבגרות -בשיתוף עם תיכון מגידו, רקדניות, מורות מעולות למחול ודאנס טרפיה, יוצרות מוכשרות, שוחרי מחול ודור שני של תלמידות –בנות התלמידות שלנו –וגם תלמידות העבר אשר שבו לרקוד לאחר החיתולים וההשכבות…וכולן אוהבות את המחול בכל נפשן ומוכנות להשקיע ולהתמיד בלמידה משמעותית.
30 שנה תחום המחול מפותח ונתמך במועצה אזורית מגידו, החל מילדי הגנים הצופים במסגרת סל תרבות ביצירות מחול דרך בתי הספר היסודיים והתיכון הנחשפים ללהקות מחול מהטובות בארץ, ועד סדרת המחול המחודשת המתקיימת במרכז התרבות ומארחת את מיטב היוצרים והלהקות בארץ.
העשייה הנפלאה הזאת מתאפשרת בזכות הוראה מקצועית ומסורה של מורות מצוינות, ניהול וליווי אומנותי ומקצועי בשיתוף עם משרד החינוך ומועצה שמשקיעה ומובילה מרכז לחינוך, תרבות ואומנות של מאות בוגרים לאורך כל השנים".
להצלחת המופעים היו שותפים רבים – איריס רפאלי מזכירת האולפן למחול, אגף תרבות בהנהלתו של נתי וירבה, ענת אמור וערד שוהם מהנהלת מרכז תרבות מגידו, ויקטור דרי שהקים את הבמה, רן פרץ שהפיק את הסרטון והשקופיות, נשות גילאור שסייעו בתיקוני תלבושות, יוסי סומך על העיבודים המוזיקאליים, אוסנת עמרן על עיצוב ההזמנה אשר ליוותה את כל הפעילות המגוונת שנמשכה לאורך שנת הלימודים ה-30, תאורנים מ"גאלה" ואודי הילמן שתיעד בצילומים נפלאים את החגיגה.
איציק חולבסקי, ראש המועצה: "30 שנה, יותר משנות דור, זהו פרק זמן מרשים ומכובד שבו מתקיים במועצה האזורית מגידו אולפן מחול איכותי ומקצועי. תודה ליעל, אריאלה ולכל צוות המורים במהלך השנים, ולדורות של תלמידות מוכשרות ומקסימות שחלקן אף חזרו לאולפן כמורות. מרשים ומפואר מסלול המצוינות – מגמת מחול לבגרות 5 יחידות שמוביל האולפן ותיכון מגידו. האולפן למחול הוא מקום של גאווה למועצה ולאזור כולו".

 

לסרטון על האירוע – לחצו כאן

"אולפן למחול – הצצה למופע סיום" – לצילומים של זיו ברק לחצו כאן