דלג לתוכן

אגדת דשא במגידו

שחקן העבר האגדי ומאמן הכדורגל גילי לנדאו קיים השבוע הרצאה במועצה האזורית מגידו על הדרך המרתקת שלו להצלחה ועל התובנות שלו לנוסחה המנצחת של קבוצת כדורגל והנהלת ארגון.

לנדאו, שכיכב בהפועל תל אביב בשנות ה-80 והביא אותה להישגים רבים במו רגליו וידיו, היה אורחו של ראש המועצה האזורית מגידו איציק חולבסקי.

זוהי הרצאתו הראשונה של לנדאו שפרס במשך כשעה וחצי את משנתו שנעה הרבה מעבר לכדורגל. אמנם לנדאו סיפר על הקריירה שלו שהפכה אותו לאחד הכדורגלנים המוכשרים בישראל ולמאמן מצליח, אך הצליח לשלב באומנות תובנות על הדרך להצלחה, מוטיבציה, ווינריות ורצון אדיר להשפיע ולהצליח. לנדאו סיפר על תחילת דרכו כנער למשפחה דתית בבת ים ואט אט הגיע לשיאי הצלחתו בהפועל תל אביב האגדית של שנות ה-80 ולקריירת האימון שלו והכל מתובל בהומור ותובנות רבות גם לעולם העסקי- ניהולי, כגון הדרך לגיבוש ארגון/ קבוצה, תפקוד במצבי לחץ, יכולת למפות ולבחור את האנשים העובדים בצוות המנהל וכיצד מתרוממים אחרי כישלונות ומתפקדים אחרי הצלחות.  בסיום ההרצאה העניק חולבסקי ללנדאו גביע הוקרה והערכה על האישיות , הערכים והאופי של שחקן ,מאמן וספורטאי למופת.

ראש המועצה איציק חולבסקי: "גילי לנדאו הוא אגדה לא רק על הדשא אלא גם מחוצה לו. יש לגילי יכולת להפוך אירועים ספורטיביים לתובנות עבור כל מי שמנהל ארגון ואני משוכנע שמההרצאה הזאת ייהנו לא רק אוהדי כדורגל אלא גם הציבור הנרחב, בדגש על מנהלי ארגונים, מאמני ספורט וספורטאים צעירים שיכולים ללמוד ווינריות מהי".