מינהל המועצה

מינהל המועצה

 

אברהם אזולאי – מנכ"ל המועצהטלפון נייד – 052-3790603טלפון במשרד – 04-9598451

שרית אברהם – מנהלת לשכת מנכ"לטלפון במשרד 04-9598439

מחלקות המועצה עובדות בשיתוף פעולה, בין היתר באמצעות כינוס מפגשים שוטפים בצוות מנכ"ל לדיון בנושאים משותפים, תוך שימת דגש על עבודת צוות, למידה ומעקב על הפעילות השוטפת של המועצה. 

הדגשים שנבחרו לשנה זו:

  • המשך ניהול עבודת המועצה באופן תקין ובשקיפות מלאה
  • המשך שיפור תשתיות המיחשוב והתקשורת במועצה: טפסים ותשלומים מקוונים, חידוש אתר אינטרנט, הקמת אפליקציה, חידוש ניוזלטר, הקמת מערך מידע אחוד לתושבי המועצה, הקמת מערכת לניהול פרויקטים, הקמת מיזם של שימוש התושבים במתקני המועצה
  • התייעלות עבודת המועצה וחיסכון תקציבי, תוך הטמעת שיטות עבודה מערכתיות
  • בחינת המבנה הארגוני של המועצה והתאמתו
  • הכשרת מנהלי המועצה ועובדיה והעשרתם
  • יישום תכנית פיתוח חמש שנתית עפ"י תכנית המועצה

 

חברי מליאת המועצה – בחירות 30.10.2018

1. איציק חולבסקי ראש המועצה
2. יואל מחפוד – סגן ומ"מ ראש המועצה מדרך עוז
3. זאב שחורי הזורע
4. שרון איוה דיין מגידו
5. יהושע ליס יקנעם מושבה
6. שי צור משמר העמק
7. מרדכי נסים  עין העמק
8. ינון נבו עין השופט
9. גילה רון רמות מנשה
10. שרי שרון גלעד
11. יעקב סאלם אליקים
12. אורית קורין רמת השופט
13. עידית אריאל גבעת עוז
14. אבי נווה דליה

 

 

 

ועדות המועצה

  • ועדת הנהלה. חברי הועדה: איציק חולבסקי – ראש המועצה, שרון דיין, מוטי ניסים, יעקב סאלם, גילה רון, זאב שחורי, יואל מחפוד, אורית קורין

  • ועדת מכרזים. חברי הועדה: זאב שחורי – יו"ר הועדה, ינון נבו, גילה רון

  • ועדת ביקורת. חברי הועדה: שרי שרון – יו"ר הועדה, ינון נבו, עידית אריאל

  • ועדת הנחות במיסים. חברי הועדה: יואל מחפוד – יו"ר הועדה, יהושע ליס, מיכל כהן – גזברית המועצה, יעקב סאלם, שרית תאנה – מנהלת מחלקת רווחה, יועץ משפטי

  • ועדת ערר לארנונה. חברי הועדה: עו"ד רועי בלסיאנו-יו"ר, עמי הלוי, רינה תלמי

  • ועדה חקלאית. חברי הועדה: משה בן שחר, רוני ברניר (משה בן שחר ורוני ברניר ירכיבו את הוועדה בהתייעצות עם ראש המועצה)

  • ועדת ביטחון. חברי הועדה: גילה רון – יו"ר הועדה, אליאב נהרי – קב"ט המועצה, חזי גרוסברד – קב"ט מוס"ח

  • ועדה לשוויון מגדרי. חברות הועדה: שרי שרון – יו"ר הועדה, אורית קורין, אניה אנגל, אסתר חכים, אפרת שביט, גילה רון, יאנה נוימן, יעל חכים, שרון אבני-כהן, שרית תאנה – מנהלת מחלקת רווחה

  • ועדת השקעות. חברי הועדה: איציק חולבסקי – ראש המועצה, אברהם אזולאי – מנכ"ל המועצה, מיכל כהן – גזברית המועצה

  • נציג ציבור בועדה לקבלת עובדים. חברי הועדה: חיים חכים, שני ברעם, רונית הראל

  • ועדת רכש ומלאי. חברי הועדה: אברהם אזולאי – מנכ"ל המועצה, מיכל כהן – גזברית המועצה, יועץ משפטי

  • ועדת איכות הסביבה. חברי הועדה: שי צור – יו"ר, שגית ארז, שלומי גרנוב – מנהל מחלקת שח"מ, יהושע ליס, הילית שצקין, ליאת גפן, סיגל נחמה, ערן פרידלר, אורית קורין, עידית אריאל, הגר ראובני – מתאמת המרחב הביוספרי, נציג/ת המשרד לאיכות הסביבה

  • ועדה למניעת סמים ואלכוהול. חברי הועדה: אורית קורין – יו"ר הועדה, ליאת אורן – רכזת תחום מניעת התנהגויות סיכוניות, הגר ראובני, קרין שטרן – מנהלת מחלקת חינוך, שרית תאנה – מנהלת מחלקת רווחה, מיכל מלכה – מנהלת מחלקת ילדים ונוער, שולה גיא, שי דביר – עו"ס בית חם לנערות, עידית אריאל, שושי אלפסי – מנהלת תחום חינוך מיוחד, יואל מחפוד, סימה מנט – מנהלת בי"ס תיכון "מגידו"

  • ועדת מל"ח. חברי הועדה: איציק חולבסקי – ראש המועצה, אברהם אזולאי – מנכ"ל המועצה, אליאב נהרי – קב"ט המועצה, ברוך שמיר – מהנדס המועצה, קרין שטרן – מנהלת מחלקת חינוך, שרית תאנה – מנהלת מחלקת רווחה, יעל ברניר – דוברת המועצה, שלומי גרנוב – מנהל מחלקת שח"מ, יורם עמוס – מנהל מחלקת תחבורה

  • ועדת תמיכות. חברי הועדה: אברהם אזולאי – מנכ"ל המועצה, מיכל כהן – גזברית המועצה, יועץ משפטי, מנהל/ת מחלקה (עפ"י נושא הדיון)