ארכיון חדשות

Thank you לארי וטובה

06.02.2019 11:36

תלמידי כיתות ז' של תיכון מגידו לא ישכחו מי תרם להם את האודיטוריום במרכז למידה וכישורי חיים ומרכז החינוך המיוחד "גוונים". 
בשנת 2015 העניקו לארי וטובה ויקר מקנדה ,תרומה נכבדה להקמת המבנים ומאז הם ונציגי המשפחה ,מבקרים מדי שנה בתיכון ונהנים מהפעילות הענפה המתקיימת במרכזים אלה . 
 טובה ויקר נולדה באירופה , אחרי מלחמת העולם השנייה עלתה עם משפחתה לישראל טובה נשלחה לקיבוץ רמת השופט, משפחת שטיגמן מהקיבוץ הפכה לה למשפחה מאמצת והתחנכה במוסד "הרי אפריים" , את הקיבוץ והמוסד החינוכי היא זוכרת בחיבה כמקום נהדר לגדול בו.
 לאחר שירותה הצבאי השתקעה בווייניפג, מנטובה בקנדה. את התרומה למרכזים הקדישה טובה באהבה, יחד עם בעלה לארי וארבעת ילדיהם , לטובת כל מי שזקוק לרכישת מיומנויות למידה וכישורי חיים כדי לשגשג בעולם. 
בבוקר יום ג' (5/1) פמלה אחייניתם של בני הזוג הגיעה עם משלחת נכבדה של נציגי התורמים לתיכון ואיתם הפתעה... ראש המועצה איציק חולבסקי , מנכ"ל המועצה אברהם אזולאי , מנהלת התיכון סימה מנט ומנהלת חטיבת הנעורים מיכל שן ואנשי צוות מבית הספר קיבלו את האורחים .ראש המועצה העביר את תודתו באמצעותם למשפחת ויקר.
 וההפתעה? למשלחת הצטרפו ליצן, קוסם ושלוש רקדניות בלט קלאסי מקסימות , אחת מהן נעמי היא גם ביתה של פמלה. ואיך לא? באודיטוריום כמובן, התכנסו תלמידי כיתה ז' ומוריהם והשתתפו בהפנינג שמח במיוחד עם האומנים האורחים .
 אחת התלמידות שיצאה מהמפגש אמרה לחברותיה "היה מושלם" היא וחבריה בטוח יזכרו את משפחת ויקר היקרה . 
עוד סיירו האורחים במרכז "גוונים "של החינוך המיוחד ונפגשו עם תלמידי חוג רובוטיקה מכיתה ט' שהציגו בפני האורחים את הרובוט שזכה רק פני שבוע בתחרות חשובה. 
 לאחר ההפנינג יצאו התלמידים לפעילות של הכנת כרטיסי ברכה צמידים לילדים המאושפזים בבתי חולים. משפחת ויקר תורמת שנים רבות לבתי חולים ברחבי הארץ. התשורות של תלמידי תיכון מגידו יגיעו לילדים חולים במסגרת המשך סיורם בארץ בשבוע הקרוב. 
תודה חמה לידידנו מקנדה .