ארכיון חדשות

המחזמר המוזיקלי  של חברת הנעורים "רעות" במועצה אזורית מגידו

21.01.2019 08:54

המחזמר המוזיקלי  של חברת הנעורים "רעות"

במועצה אזורית מגידו

המחזמר ב"רעות" הוא דוגמה נפלאה למתרחש ברעות במשך כל השנה – חברה של נוער רב גילי מכל המועצה, אשר בוחר להשקיע מזמנו ומרצו וליצור אירועים משמעותיים

זו השנה הרביעית שחניכי "רעות" מעלים מחזמר. זהו מחזה בו שותפים עשרות מחניכי רעות משכבת ז' ועד שכבת י"ב. השנה בחרו החניכים בנושא "היי סקול מיוזיקל" – סרט של וולד דיסני משנת 2006 המתרחש ברובו בתוך בית ספר ועוסק בחיי הנוער.

שלושה חניכים מרעות - מיקי שמע, זיו פלד ועפר וולף כתבו, בהשראת הסרט, את העיבוד העברי המקומי של חניכי רעות. צוות הפקה של חניכי י"ב - אלי בן יקר, שני פינקס, תמר זינגר ונטע אבריאל, בליווי צמוד של הבמאית דניס שמע (הזורע) עבדו יחד ויצרו מכל החלום הזה – מציאות.

עשרות חניכי רעות התחלקו לתפקידי משחק, ריקוד, מוזיקה והפקה. בהובלתה של ניצן הרטוך – הרכזת החברתית של רעות ויחד עם כל צוות רעות עבדו כולם במרץ בשבועות האחרונים להעלות את המופע המושקע – במרכז חדר האוכל של רעות.

חדר האוכל של חברת הנעורים חולק ל 3 במות – נגנים, מגרש כדורסל ובמת תאטרון, עליהן שיחקו במשך שעה החניכים  והפגינו כישרונות רבים. את המערך הלוגיסטי למחזמר הפיקו חניכי חברת ההגברה והתאורה של רעות במקצוענות מרשימה.

יותר מ 500 איש הגיעו לשתי הצגות המחזמר ברעות. זהו מפגש השיא השנתי של קהילת רעות הרחבה: הורים, נציגי ישובים, ראש המועצה איציק חולבסקי, נציגי מחלקת החינוך  ובעלי תפקידים, בוגרי רעות, מנהלת בית חינוך מגידו, מורים ותושבים התכנסו יחדיו לחוויה איכותית משותפת.

אלעד שני - מנהל חברת הנעורים: "המחזמר ברעות הוא דוגמה נפלאה למתרחש ברעות במשך כל השנה – חברה של נוער רב גילי מכל המועצה, אשר בוחר להשקיע מזמנו ומרצו וליצור אירועים משמעותיים אשר מאפשרים חוויה של הצלחה יחד עם התמודדות עם קשיים רבים בדרך. במחזמר בפרט וברעות בכלל מקבלים החניכים במה ליצירתיות וצמיחה, להתנסויות חדשות ומחוזות חדשים לביטוי. אנו ברעות נמשיך להוות בית חינוכי חם ואוהב לכל חניכי המועצה מז' עד י"ב שבוחרים כל יום מחדש לקחת חלק פעיל ומשמעותי ברעות ולעצב את חייהם דרך עשייה משמעותית".